ZMIANA TERMINU KONCERTU ZESPOŁU DEZERTER

ZMIANA TERMINU KONCERTU ZESPOŁU DEZERTER

DEZERTER 

ZMIANA TERMINU KONCERTU ZESPOŁU DEZERTER

Szanowni Państwo,

zawiadamiamy, że z przyczyn niezależnych od Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury, termin koncertu zespołu DEZERTER, został przeniesiony na dzień 20.01.2023 r.

Tych z Państwa, którzy chcą skorzystać z zakupionych już biletów informujemy, że zachowują one ważność.

Informacja dla osób, które zakupiły bilety w kasie DOK-u: istnieje możliwość zwrotu biletów w terminie do 30.10.2022 r. aby dokonać zwrotu należy

osobiście dostarczyć zakupione bilety, wraz z paragonem do kasy Dzierżoniowskiego Ośrodka Kultury.

Natomiast osoby, które zakupiły bilet poprzez system sprzedaży online, prosimy o skontaktowanie się z odpowiednim portalem sprzedażowym.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie 074 64 65 019 w godzinach pracy kasy lub mailowo pod adresem biletyat[1]dok [dot] pl

 

SUPPORT: COP OFF / STAN OSKARŻENIA

Bilety: 50 zł (przedsprzedaż) 60 zł (w dniu koncertu)

Dezerter to zespół punkrockowy, który powstał w maju 1981 r. w Warszawie. Grupa przyjęła prowokacyjną wówczas nazwę SS-20 (pochodzącą od radzieckich rakiet z głowicami nuklearnymi), którą była zmuszona zmienić w okresie stanu wojennego. Już jako Dezerter zespół nagrał swój pierwszy singiel „Ku przyszłości” (1983). W 1985 r. ukazały się dwie kompilacje z piosenkami Dezertera: „Fala” i „Jak punk to punk”. Rok 1987 przyniósł wydanie w USA przez Maximum Rock'n'Roll pierwszej długogrającej płyty Dezertera – „Underground Out Of Poland” oraz pierwszej (ocenzurowanej) płyty w kraju – „Kolaboracja”. Rok 1989 to kolejny album – „Kolaboracja II”, a 1990 – „Wszyscy przeciwko wszystkim” (wydana w Polsce i we Francji) oraz dwumiesięczna trasa po Europie Zachodniej (Szwajcaria, Niemcy, Francja, Holandia) i Japonii.

Kolejne lata działalności przyniosły ważne płyty dla polskiej sceny niezależnej, m.in. „Blasfemię” (1992), „Ile procent duszy?” (1994), „Mam kły mam pazury” (1996), „Ziemia jest płaska” (1997). W XXI w. ukazały się trzy studyjne albumy: „Nielegalny zabójca czasu” (2004); „Prawo do bycia idiotą” (2010), który został doceniony wyjątkowo nie tylko przez słuchaczy, ale i przez branżę muzyczną, czego wyrazem była nagroda Fryderyk 2010; oraz „Większy zjada mniejszego” (2014).

Zespół aktywnie koncertuje nie tylko kraju, ale również w wielu krajach Europy (Czechy, Niemcy, Wielka Brytania, Finlandia) oraz w Stanach Zjednoczonych.

Przez lata piosenki Dezertera ukazywały się na wielu składankach w Polsce i na świecie oraz trafiły na ścieżki dźwiękowe kilku filmów.

Dezerter to:

Robert Matera – gitara, śpiew

Krzysiek Grabowski – perkusja, teksty

Jacek Chrzanowski – bas

Dezerter online:

www.dezerter.com

www.facebook.com/dezerter1981

SUPPORT:

https://copoff.bandcamp.com/releases

https://www.facebook.com/copoffband/

https://stanoskarzenia.bandcamp.com


Adres źródłowy: https://dok.pl/dok/wydarzenia/zmiana-terminu-koncertu-zespolu-dezerter

Załączniki
  • [0] https://dok.pl/sites/default/files/2022-10/DEZERTER%20DATA.jpg
  • [1] https://dok.pl/modules/contrib/spamspan/image.gif