CZERWONE GITARY 55-LECIE PLATYNOWY KONCERT

CZERWONE GITARY 55-LECIE PLATYNOWY KONCERT

Czerwone Gitary to legenda polskiej muzyki rozrywkowej .Ich wielkie przeboje znają i śpiewają wszystkie pokolenia Polaków. Ich koncerty ciągle przyciągają tłumy fanów. Maja fantastyczny kontakt z publicznością, z która śpiewają wszystkie swoje przeboje. Zespół powstał w 1965 roku w Gdańsku z inicjatywy Bernarda Dornowskiego, Jerzego Kosseli, Krzysztofa Klenczona, Seweryna Krajewskiego, Jerzego Skrzypczyka i Henryka Zomerskiego. Na przestrzeni lat skład grupy niejednokrotnie się zmieniał, jednak hity Czerwonych Gitar łączą wiele pokoleń.

Autorskie Studio Piosenki - Back to '80s | Back to '90s

Autorskie Studio Piosenki - Back to '80s | Back to '90s

Tym razem Autorskie Studio Piosenki, działające prężnie na Dolnym Śląsku, zaprasza na piękny, muzyczny powrót do przeszłości! Już w marcu najstarsza grupa wokalna, a także Zespół ASP przeniosą nas do lat 80 i 90 ubiegłego wieku.

🎼 24.03 wrócimy do szalonych lat 90!
I widzimy się tego dnia w DOKu w Dzierżoniowie!

Walentynkowy Koncert Autorskiego Studia Piosenki

Walentynkowy Koncert Autorskiego Studia Piosenki

W związku z Walentynkami, które nadchodzą wielkimi krokami, czas na koncerty najmłodszych podopiecznych Autorskiego Studia Piosenki, działającego na co dzień w Dzierżoniowie i Pieszycach.

Najmłodsze grupy wokalne, ale także (po raz pierwszy) początkujące grupy gitarowe ASP, pod kierownictwem Pauliny Lendy-Kozub i Piotra Kozuba, na luty przygotowały dwa akustyczne wydarzenia:

10 TENORÓW, TOUR 2023

10 TENORÓW, TOUR 2023

Jeden tenor to już prawdziwa gratka dla zmysłów, trzech tenorów przenosi nas na niezwykłą ścieżkę, wibrujących w ciele dźwięków, a dziesięciu tenorów na jednej scenie, w idealnie zgranych kompozycjach muzycznych, współpracujących, a nie rywalizujących ze sobą to musi być spektakl poruszający każdym najmniejszym fragmentem ciała i duszy. Koncert 10 tenorów jest projektem, który powstał we współpracy polskich miłośników muzyki z Agencji Brussa oraz ukraińskich artystów z Teatru Operetki Kijowskiej.

PUB Przegląd Utworów Big - Beatowych 2023

PUB Przegląd Utworów Big - Beatowych 2023

Już 4 lutego 2023 r. zapraszamy wszystkich na kolejny PUB.

Tegoroczną edycję PRZEGLĄDU UTWORÓW BIG-BEATOWYCH uświetni swym koncertem zespół THE POSTMAN - jedyny oryginalny i najpopularniejszy zespół coverowy The Beatles w Polsce.

Zespół brał udział w programach telewizyjnych takich jak :

• TVN - "Droga do gwiazd"

• TVN - "Ananasy z mojej klasy"

• TVP1 - "Kawa czy herbata"

• TVP2 - "Pytanie na śniadanie"

• ... i wiele, wiele innych...

SPRZEDAŻ BILETÓW NA PUB-PRZEGLĄD UTWORÓW BIG-BEATOWYCH

SPRZEDAŻ BILETÓW NA PUB-PRZEGLĄD UTWORÓW BIG-BEATOWYCH

Szanowni Państwo,

niebawem rusza sprzedaż karnetów na PUB-PARTY dlatego przygotowaliśmy kilka ważnych zasad, które usprawnią dystrybucję biletów wstępu .
Cieszymy się bardzo, że impreza cieszy się tak dużym Państwa zainteresowaniem i najchętniej gościlibyśmy Was Wszystkich, niestety liczba miejsc na PUB Party jest ściśle ograniczona.

Noworoczne Spotkanie Jazzujące

Noworoczne Spotkanie Jazzujące

DGN Klub Jazzowy Pegazzz i Dzierżoniowski Ośrodek Kultury, zapraszają bywalców czwartków jazzowych oraz sympatyków Jazzowego Pegazza na Klubowe Spotkanie Noworoczne, które odbędzie się w Jazz Caffe Pegaz DOK, przy ulicy Świdnickiej 23, w czwartek,19 stycznia 2023 roku, o godz. 18.00.
W programie spotkania, m.in. prezentacja obrazu malarza Mariana Wódkiewicza, który to obraz zostanie wystawiony na aukcję, podczas kwietniowego koncertu zespołu New Bone Quintet, zorganizowanego z okazji Międzynarodowego Dnia Jazzu w Dzierżoniowie.