Ceramika Online "Walentynkowe serca w trzech odsłonach"

Ceramika Online "Walentynkowe serca w trzech odsłonach" Dzierżoniowski Ośrodek Kultury odc. 1

Glina to tworzywo niezwykle ciekawe i wszechstronne, cieszące się zainteresowaniem od dawien, dawna. Podobno pierwszy człowiek został ulepiony właśnie z gliny...

a my zapraszamy na nowy cykl zajęć z DOK-iem ”Ceramika online”.

Mam na imię Małgosia i jestem Ceramiczką w Dzierżoniowskim Ośrodku Kultury, od wielu lat uczę i zachęcam do kreatywności prowadząc warsztaty z ceramiki. Jest mi niezmiernie miło, że mogę się z Wami podzielić moim doświadczeniem na spotkaniach online, na które zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Żeby zacząć pracę, musimy pobrać porcję gliny z DOK-u, z której to, będziemy korzystać podczas zajęć. Glina będzie do odebrania od 10 lutego 2021 r. w siedzibie DOK (ul. Świdnicka 23 w Dzierżoniowie) od poniedziałku do piątku w godz. 13:00-15:00, wejście od parkingu (należy dzwonić dzwonkiem). Uwaga! Ilość materiału ograniczona. Koszt pobrania porcji gliny wynosi 8 zł - w ramach opłaty wypalanie i szkliwienie prac. Wypalamy prace podpisane i powstałe wyłącznie z naszego materiału. Opłatę proszę uiścić w kasie DOK-u. Instrukcja obsługi warsztatu.

Warsztat prowadzi: Małgorzata Jarema

Muzyka: KIKI ERROR https://www.youtube.com/watch?v=75FNh5fwZDQ

Zdjęcia/montaż: Piotr Walaszczyk