(z)Dolny Śląsk | odc. 13: ANN

Dzień dobry!

Zapewne Wy już do długiego weekendu przygotowani i świętujecie w najlepsze! Chcielibyśmy Wam jednak ten czas umilić jeszcze bardziej... I choć trzynasty już odcinek z naszej serii live sesji projektu „(z)Dolny Śląsk” bardziej wpasowuje się w aurę wieczorną, przyznajemy, że nie mogliśmy się już doczekać! Dlatego przed Wami coś szczególnego i nasza kolejna perełka z Autorskie Studio Piosenki, która tym razem wystąpi sama! 🌾

Zostawiamy Was z najnowszym nagraniem prosto z Dzierżoniowski Ośrodek Kultury (DOK) i naszą ANN! Przeuroczą, zdolną i wrażliwą istotą! Pianistką samoukiem i artystką, która powoli buduje swój autorski materiał!

ANN, czyli Ania Żaba z piękną piosenką z repertuaru jej ukochanego Ralph Kaminski "Młodość". 🐸

Jeśli Was też zachwyci wrażliwość naszej Anuli, zapraszamy Was serdecznie do "podlajkowania" jej strony na Facebook'u:

➡

https://www.facebook.com/callmeann

______________________________________________________________

"(z)Dolny Śląsk", to projekt stworzony przez duet instruktorów Autorskiego Studia Piosenki, realizowany z młodymi i zdolnymi dziećmi i młodzieżą z Dolnego Śląska. Występom na scenach różnych Ośrodków Kultury i akustycznym aranżacjom bardziej i mniej znanych piosenek, towarzyszy seria rozmów z uczestnikami projektu. "KRÓTKI WYWIAD (z)" znajdziecie na naszym kanale YT, zapraszamy!

https://www.youtube.com/watch?v=Q6a0SrgXcKk