dla dzieci

"Gdzie jesteś Mikołaju?" 05.12.2023 godz. 17.00 - ALEJA BAJKOWYCH GWIAZD

Burmistrz Dzierżoniowa, Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz Agencja artystyczna The ART zapraszają na Spotkanie z Mikołajem - spektakl pt.: "Gdzie jesteś Mikołaju?" w dniu 05.12.2023, godzina 17.00 - ALEJA BAJKOWYCH GWIAZD.

Wstęp wolny!!!

ZAPOWIEDŹ FABUŁY:

Mikołaju, Mikołaju nasz! Przyjedź do nas – prezentów nadszedł czas!”

Wszystkie dzieci na całym świecie czekają z niecierpliwością na Świętego Mikołaja, który co roku o tej samej porze obdarowuje najgrzeczniejszych wspaniałymi prezentami.

Niestety tym razem nie będzie to takie proste. Okazuje się bowiem, że Mikołaj został uwięziony przez Królową Śniegu z lodowym sercem, która chce zepsuć dzieciom najpiękniejszy dzień w roku. Śnieżynka, Bałwanek i Pajacyk spróbują z pomocą dzieci odnaleźć i uwolnić Świętego Mikołaja.

Królowa Śniegu przygotowała trudne zadania do wykonania. Aby dostać prezenty i spotkać się z Mikołajem, trzeba będzie wykazać się wiedzą, umiejętnościami muzycznymi i umiejętnością współpracy w grupie.

Czy im się uda? Czy Mikołaj zostanie uwolniony, a Królowa pokonana? Czy dzieci dostaną prezenty?

Zapraszamy na program mikołajkowy „Gdzie jesteś Mikołaju!”

Będziemy się świetnie bawić i jednocześnie uczyć, ponieważ nasz program zawiera elementy dydaktyczne. Dowiemy się więcej o Świętym Mikołaju, jak również o instrumentach i orkiestrze, nauczymy się wspólnie piosenki i zimowego tańca.