IGOR KWIATKOWSKI - "Pół geniusz pół kretyn"

IGOR KWIATKOWSKI - "Pół geniusz pół kretyn"

Szanowni Państwo,

pragniemy poinformować o nowej dacie występu Igora Kwiatkowskiego - Pół geniusz, pół kretyn ... w Dzierżoniowie.

Początkowy termin wydarzenia 22.04.2021r. zostaje przeniesiony na dzień 13.06.2021r. godzina 18.00

Zmianie ulega data  wydarzenia godzina pozostaje taka sama. Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie.

Pozdrawiamy.

bilety: 80 zł (parter), 75 zł (balkon)

Bilety do nabycia w kasie biletowej DOK ul. Świdnicka 23, I piętro, w godz. 10:00 - 15:00 Tel. do kasy 74 64 65 019 lun na: www.dok.pl

Igor Kwiatkowski, niezrównany w swej wyobraźni i umiejętnościach parodystycznych, od lat zaskakuje coraz to nowymi kreacjami scenicznymi. Najpierw w kabarecie Paranienormalni, od kilku lat jako solista, nieprzerwanie bawi i zjednuje sobie sympatię tysięcy widzów. W najnowszym programie Igor dzięki wyjątkowemu temperamentowi oraz umiejętności wnikliwej obserwacji otaczającego świata opowie o codziennych sytuacjach dotyczących każdego z nas w sposób, którego jeszcze nie było. Sprawy obyczajowe, potyczki damsko-męskie, życiowe tarapaty męża i ojca, najświeższe trendy popkultury okiem Igora Kwiatkowskiego to pewność dobrej i inteligentnej zabawy, bez sztuczności i naciągania. Bo Igor z rozbrajającą szczerością mówi, o tym jak jest  w życiu każdego faceta, który raz wznosi się na wyżyny geniuszu, aby zaraz potknąć się i zrobić z siebie totalnego kretyna.