dla dorosłych

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał

ZMIANA TERMINU SPEKTAKLU ZMIANA TERMINU SPEKTAKLU

Szanowni Państwo, w imieniu Agencji Artystycznej Opus Art AGNIESZKA RUTKOWSKA, zawiadamiamy, że termin realizacji spektaklu został przeniesiony na dzień 16.10.2024r. na godzinę 19.00

Tych z Państwa, którzy chcą skorzystać z zakupionych już biletów informujemy, że zachowują one ważność.

ZWROTY:

- osoby, które zakupiły bilety w kasie DOK-u mogą dokonać ich zwrotu, dostarczając je wraz z paragonem w terminie do 18.06.2024 r.

- osoby, które zakupiły bilet poprzez system sprzedaży online, prosimy o skontaktowanie się z odpowiednim portalem sprzedażowym.

Więcej informacji udzielamy telefonicznie 074 64 65 019 w godzinach pracy kasy lub mailowo pod adresem biletyatdok [dot] pl KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ

Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał to dalsze losy bohaterek scenicznego hitu Klimakterium... i już. Spektakl, na którym znakomicie bawią się nie tylko Panie ale i Panowie! Skuteczna terapia śmiechem ogarniająca nawet tych, który się tego nie spodziewają, Klimakterium to nie koniec świata - to początek nowego życia!

Opis pełny

Wydawało nam się, że o klimakterium powiedzieliśmy już wszystko... Myliliśmy się! Elżbieta Jodłowska powraca z nowym hitem! "Klimakterium 2 czyli Menopauzy Szał" powstało na wyraźną prośbę publiczności, która chciała poznać dalsze losy bohaterek - już nie młodych, ale jakże młodych.

Wciąż walcząca z nadwagą, ale już nie bezrobotna Pamela i Zosia, zaradna pani domu, starym zwyczajem przybywają świętować kolejne urodziny Maliny. Tym razem spotykają się w jej, dopiero co otwartym, pubie. Brakuje tylko Krychy, która też miała przybyć, ale... tego nie zdradzimy! Za to pojawia się, obdarzona liryczną duszą, Angela, która wraz z Maliną prowadzi interes. Gdzie zaś zbierają się tak różne kobiety, które tyle czasu się nie widziały i mają sobie wiele do powiedzenia, tam jest głośno, śmiesznie i zaczyna się zabawa!

Ponad 1800 przedstawień "Klimakterium...i już" w ciągu 6 lat od premiery wyraźnie pokazuje, że kobieta wraz z jej problemami, to temat niewyczerpany. Nasze bohaterki ,,wyklęte wstały z poniżenia'' i realizują to, o co tak walczyły w pierwszej części: udowadniają, że klimakterium to nie koniec świata, a dopiero początek nowego życia.

Zupełnie nowe piosenki we wspaniałych aranżacjach i z zabawnymi tekstami, których nie można przestać nucić, złożone choreograficzne układy i ta niepowtarzalna energia, którą występujące na scenie aktorki dzielą się z publicznością. Częścią z nich spotkaliśmy się w "Klimakterium...i już!", ale do tego zacnego grona dołączyły też nowe artystki, jedna lepsza od drugiej i wszystkie zupełnie znakomite.

I każda z nich wnosi do spektaklu coś zupełnie niepowtarzalnego.

Podczas spektaklu panie bawią się wyśmienicie - także te na widowni. I panowie ze zdumieniem stwierdzają, że coraz śmielej klaszczą i śpiewają ze wszystkimi. To prawdziwa terapia śmiechem - kojąca i skuteczna - pod jej wpływem nabieramy dystansu do siebie, innych, naszych zranień i lęków. Bo "Menopauzy szał" ogarnia wszystkich, a zwłaszcza tych, którzy się tego zupełnie nie spodziewają.

Skład

Pamela: Elżbieta Jodłowska/ Małgorzata Duda/ Maria Winiarska

Malina: Anna Korcz/ Ewa Cichocka/ Joanna Jeżewska/ Elżbieta Jarosik/ Elżbieta Panas

Zosia: Elżbieta Okupska/ Grażyna Zielińska/ Ludmiła Warzecha/ Katarzyna Kozak

Angela: Małgorzata Gadecka/ Raneta Zarębska/ Anna Wojton/ Ewa Złotowska

16.10. 2024

godz. 19.00

Kinoteatr "Zbyszek"