Łączymy pokolenia

Łączymy pokolenia, żegnamy wakacje

Aleję Bajkowych Gwiazd wypełnią 3 września atrakcje przygotowane z myślą o wszystkich pokoleniach dzierżoniowian. Szczególnie zachęcamy do wystartowania w potyczkach rodzinnych. W programie również odsłonięcie kolejnych bajkowych gwiazd.

Harry Potter i Sponge Bob – to dwie bajkowe gwiazdy, które zwyciężyły w tegorocznym plebiscycie przeprowadzanym w dzierżoniowskich przedszkolach i placówkach senioralnych. Animowani bohaterowie znajdą swoje symboliczne miejsce na Alei Bajkowych Gwiazd, a odsłonięcie pamiątkowych tablic nastąpi podczas festynu 3 września.

Doskonałą, wielopokoleniową zabawę rozpoczniemy od parady bajkowych postaci – do Elsy z Krainy Lodu, Misia Uszatka, Minionków, Reksia, Mai, Vaiany i Smerfetki, Kopciuszka, czy Psiego Patrolu dołączą Harry Potter i Sponge Bob. Ich pamiątkowe tablice–gwiazdy zostaną odsłonięte na starcie imprezy.

Nie zabraknie też licznych atrakcji przygotowanych z myślą o wszystkich pokoleniach dzierżoniowian, ale w szczególności dla najmłodszych. Będą dmuchane zamki, animacje, malowanie twarzy, balonowe zoo, gry i potyczki rodzinne oraz występ magika. Zateż koncerty finalistów dzierżoniowskiego Mam Talent – Oli Brzuszkiewicz, Oliwii Walickiej oraz Mateusza Subocza, a także pokazy tańca grupy Paradox, czyli Gabrysi Pszkit, Julii Skalec, Leny Orzechowskiej, Gabrysi Ewiak i Kuby Stawskiego.