dla dorosłych

POMOC DOMOWA

WAŻNE !

Informujemy, że spektakl POMOC DOMOWA , który miał się odbyć w terminie 4.12.2020 w Dzierżoniowie, zostaje przeniesiony na termin 19.11.2021 na godzinę 19:00

Zmianie wyłącznie ulega data.

Wszystkie bilety wraz z zawartymi danymi pozostają ważne i obowiązują w nowym terminie (sektory, miejsca pozostają te same)

Twórcy „Mayday 2” i „Szalonych Nożyczek” zapraszają na spektakl: „POMOC DOMOWA” – znakomitą sztuką, która zawładnęła scenami całego świata. Doskonała farsa mistrza Marca Camolettiego podbija serca widzów wartką akcją, błyskotliwymi dialogami i inteligentnym humorem. Znakomita interpretacja i przekład Bartosza Wierzbięty znanego z takich przekładów jak „SHREK”, „ASTERIX I OBELIX”, „RYBKI Z FERAJNY” czy „MADAGASCAR” gwarantuje doskonałą zabawę ! Z zapartym tchem podąża się za losami męża, żony, kochanki i kochanka szczególnie gdy łączy ich jedyna, błyskotliwa, urzekająca, spostrzegawcza i pełna uroku Nadia czyli POMOC DOMOWA. Pod jej okiem rozgrywają się sytuacje gorące, szybkie i zawiłe! Nadia staje się sternikiem miłosnego labiryntu i to ona pociągając za sznureczki jako jedyna zna odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania. Czy czy uda się dochować tajemnicy i znaleźć wyjście z tej miłosnej spirali? Odpowiedzi i poczucie świetnie spędzonego czasu przekażą Państwu doskonale wykreowane postaci w gwiazdorskiej obsadzie! Serdecznie zapraszamy!

Reżyseria: Rafał Sisicki
Produkcja: Kamila Polak
Obsada:
Nadia: Dominika Gwit /Piotr Pręgowski
Norbert: Michał Mikołajczak /Krzysztof Ibisz
Olga: Joanna Kupińska
Maja: Agata Załęcka
Marek: Sebastian Stankiewicz / Michał Piróg

19.11.2021 godz. 19:00 kinoteatr "Zbyszek"
Bilety w cenie 99 zł (parter) 89 zł (balkon)
do nabycia w kasie biletowej DOK ul. Świdnicka 23, I piętro,
od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00 - 17:30, w piątki w godz. 8:00 -15:30

BILETY DO NABYCIA W KASIE