Spektakl "JESZCZE TYLKO TRZY RAZY"- Wrocławskiego Teatru Pantomimy został odwołany. Przepraszamy

Spektakl "JESZCZE TYLKO TRZY RAZY"- Wrocławskiego Teatru Pantomimy został odwołany. Przepraszamy

Zapraszamy Państwa na przedstawienie pt. „Jeszcze tylko trzy razy” w choreografii Wojciecha Furmana z Wrocławskiego Teatru Pantomimy. Przedstawienie odbędzie się w dniu 15.11.2023 roku, godz. 18.00 w KINOTEATRZE "ZBYSZEK".

OPIS WYDARZENIA

Przedstawienie inspirowane osobistymi doświadczeniami autora, który zmagał się z zaburzeniami obsesyjno-kompulsywnymi (OCD). OCD to pułapka, w której perfekcyjnym rozwiązaniem problemu (obsesji) wydaje się działanie (kompulsja) – karmiące potwora wciąż dopominającego się o więcej. Potwora, który pożera ciało, głowę, relacje, pasję i pracę.

Twórcy chcą wyciągnąć ze społecznej szuflady temat tej cichej i wstydliwej choroby, jaką są zaburzenia obsesyjno-kompulsywne oraz rzucić światło na jej naturę. OCD niesłusznie redukowane jest do równego układania rzeczy, czy częstego mycia rąk, co prowadzi do głębokiego niezrozumienia samej choroby, a przede wszystkim zmagających się z nią osób. OCD to choroba, o której warto mówić i leczyć ją, ponieważ można się z tej klatki wydostać.

W przedstawieniu ważną funkcję będą pełniły również rekwizyty. Odważna i przemyślana praca z rekwizytem to silne i cenione zjawisko na światowej scenie tańca współczesnego, wymagające od performera wysokich kompetencji fizycznych. Mimo swojej atrakcyjności, zjawisko to nie doczekało się jeszcze swojej wyraźnej reprezentacji na polskiej scenie tańca.

TWÓRCY:

choreografia i wykonanie WOJCIECH FURMAN

kompozytor MICHAŁ STRUGAREK

kostiumy DOMINIK WIĘCEK

dramaturgia JUSTYNA TOMSKA

reżyseria światła PAWEŁ MURLIK

scenografia ŁUKASZ DZIEDZIC

wykonanie misy BARTOSZ KORNIEJENKO - WOODZKI MEBEL

PRODUKCJA: PRZESTRZENIE SZTUKI TANIEC 2023, WROCŁAWSKI TEATR PANTOMIMY

Czas trwania: 50 MINUT

Link do biletów: https://bilety.io/AFSi1

Więcej informacji: www.dok.pl

https://biletyna.pl/.../JESZCZE-TRZY-RAZY.../Dzierzoniow

Dodatkowe informacje dotyczące przedstawienia:

https://pantomima.wroc.pl/jeszcze-tylko-trzy-razy

Dzierżoniów Dzierżoniów Nastraja Pozytywnie Dzierżoniów #Dzierżoniów JESZCZE TYLKO TRZY RAZY. Wojciech Furman. PRZESTRZENIE SZTUKI TANIEC. Kłodzka Jesień Teatralna 2023