plakat do filmu JURASSIC WORLD: DOMINION

JURASSIC WORLD DOMINION - napisy

2 godz. 47 min.
USA
Reżyseria
Colin Trevorrow
Scenariusz
Colin Trevorrow, Emily Carmichael
Obsada
Bryce Dallas Howard, Chris Pratt, Sam Neill
Opis filmu

Epickie zakończenie jednej z największych serii w historii kina.

Akcja JURASSIC WORLD DOMINION rozgrywa się cztery lata po wydarzeniach z Jurassic World: Upadłe królestwo z 2018 roku, kiedy wyspa Isla Nublar, na której zbudowany był Park Jurajski, uległa zniszczeniu.

Teraz dinozaury żyją (i polują), razem z ludźmi na całym świecie.

Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii.

JURASSIC WORLD DOMINION przenosi tę wartą ponad 5 miliardów dolarów serię na śmiałe, nieznane dotąd terytorium, z niewidzianymi dotąd dinozaurami, wartką akcją i nowymi, spektakularnymi efektami wizualnymi.

W JURASSIC WORLD DOMINION po raz pierwszy połączą się dwa pokolenia.

Do Chrisa Pratta i Bryce Dallas Howard, czyli głównych bohaterów z Jurassic World (2015) i Jurassic World: Upadłe królestwo (2018) dołączą zdobywczyni Oscara® Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill czyli główne postacie z kultowych części Park Jurajski (1993) i Park Jurajski III (2001).

Seria Park Jurajski to jeden z największych fenomenów popkultury, a jej najnowsza odsłona, czyli JURASSIC WORLD DOMINION to kulminacja całej franczyzy. Reżyser Colin Trevorrow kończy historię, którą Steven Spielberg zaczął opowiadać w 1993 roku.

Daty i godziny seansów