KONCERT GOLDEN HITS OF JAMES BOND ZOSTAŁ ODWOŁANY / PRZEPRASZAMY.

KONCERT GOLDEN HITS OF JAMES BOND ZOSTAŁ ODWOŁANY / PRZEPRASZAMY.

GOLDEN HITS OF JAMES BOND Z TOWARZYSZENIEM ORKIESTRY SYMFONICZNEJ.

12.11.2022 godz. 18.00 Kinoteatr "Zbyszek"

Bilety w cenie 120 zł (parter), 100 zł (balkon) do nabycia w kasie biletowej DOK ul. Świdnicka 23, I piętro, w godz. 10.00 - 17.00 tel. do kasy 74 64 65 019, w biletomacie lub na stronie www.dok.pl

GOLDEN HITS OF JAMES BOND Z TOWARZYSZENIEM ORKIESTRY SYMFONICZNEJ - to absolutnie wyjątkowy spektakl, podczas którego znakomici wokaliści wykreują dla Państwa utwory i tematy przewodnie kolejnych filmów z przygodami super agenta które błyskawicznie wchodzą do kanonu światowej muzyki, nie tylko filmowej.

W ROLI AGENTA 007 W SŁUŻBIE JEJ KRÓLEWSKIEJ MOŚCI – ZDOBYWCA ZŁOTEJ MASKI – SHOW MAN, AKTOR, ŚPIEWAK – KAMIL FRANCZAK – FRANEK

Wokalista, prezenter, autor tekstów. Aktor estrady-ekstern z weryfikacją ZASP. W latach 2004-2013 był wokalistą zespołu rockowego Zero Procent, z którym zagrał kilkaset koncertów w całej Polsce. Szerszej publiczności zaprezentowali się w programie TVP 1 „Śpiewaj i Walcz” oraz podczas koncertu „Debiuty” na 47. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu (2010), gdzie wykonywali znane polskie przeboje, w charakterystycznych dla ich stylu aranżacjach. Dzięki głosom widzów, w każdej z tych telewizyjnych przygód, dołączali do grona laureatów. Mają na koncie wydaną w 2007 roku debiutancką płytę „Inevitable” oraz krążek „Nieuniknione”, który ukazał się w czerwcu 2012 r.

Kamil Franczak brał udział w wielu programach tv, takich jak „Idol”, „Tak to leciało!” czy "The Voice Of Poland"; prowadził też młodzieżowy program „Poziom 2.0”, emitowany na antenie TVP 2, zdobywając doświadczenie, niezbędne do pracy prezentera telewizyjnego.

W listopadzie 2014 r. odbyła się premiera recitalu artysty pt. Dni, których nie znamy, złożonego z piosenek Marka Grechuty. Recital powstał w ramach projektu PO GODZINACH – Scena Inicjatyw Artystycznych. Za ten recital oraz rolę w Niedzieli w parku z Georgem, Kamil Franczak otrzymał nominację do Nagrody Artystycznej ZŁOTA MASKA 2015 w kategorii "rola wokalno-aktorska".

Kamil Franczak był także finalistą w trzeciej edycji Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego (Gdańsk, wrzesień 2015).

20 kwietnia 2016 r. miała miejsce premiera singla FRANKA, czyli Kamila Franczaka. FRANEK – tak nazywają go znajomi, bliscy, nawet współpracownicy. Właściwie to jego drugie nieformalne imię, które dziś przybiera formę artystycznej kreacji.

W lecie 2019 r. pojawił się nowy singiel zespołu Zero Procent pt. "Szaleniec" z Kamilem Franczakiem w roli głównej.

We wrześniu 2021 r. ukazał się singiel góra, promujący album #lubiecie i rozpoczynający nowy rozdział twórczości Kamila Franczaka jako Franky.

NAGRODY:

– Grand Prix na 3. edycji konkursu AL LEGRO. TRIBUTE TO SZPILMAN w Sosnowcu,

– Złote Jabłko – Nagroda Prezydenta Torunia im. K. Komedy-Trzcińskiego na 9. Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej ,

– I Nagroda w 4. Ogólnopolskim Konkursie Na Interpretację Piosenek Marka Grechuty GRECHUTA FESTIVAL w Świnoujściu

– Statuetka Chłopca z łabędziem, czyli Nagroda Prezydenta Chorzowa w Dziedzinie Kultury

– Osobowość Roku 2019 – w kategorii Kultura, województwo śląskie,

– II Nagroda na 23. Festiwalu Pamiętajmy o Osieckiej w Sopocie (2020),

– Nagroda Artystyczna ZŁOTA MASKA 2020 za rolę Mistrza Ceremonii w musicalu Cabaret J. Kandera i F. Ebba,

– Nagroda Dziennika Teatralnego im. Zbigniewa Grucy dla najlepszego młodego aktora

W niezwykłej muzycznej podróży śladami najbardziej znanego agenta na świecie 007 – Jamesowi Bondowi będą towarzyszyć przepiękne kobiety oraz znakomici Artyści w tajnej służbie Jej Królewskiej Mości!

Niepowtarzalnym celowo dobranym do Programu charyzmatycznym wokalistom towarzyszyć będzie jedyna w swoim rodzaju Grand Royal Orchestra złożona z najlepszych polskich oraz zagranicznych muzyków którzy tworzą niesamowity zespół.

Muzycy pracowali z takimi sławami min. jak: Gordon Hascel, Ewa Uryga, Basia Trzetrzelewska, Mieczysław Szcześniak, Krystyna Prońko, Zbigniew Wodecki, Eric Marienthal, Ute Lamper, Kevin Robinson, Bill Prince, Krzesimir Dębski, Adam Sztaba, Maciej Niesiołowski

W skład Grand Royal Orchestra wchodzi również wyjątkowa sekcja rytmiczna w składzie :

piano : Bogusław Kaczmar

bas gitara : Michał Kapczuk

perkusja : Michał Dziewiński

gitara : Grzegorz Wanatowicz

Dyrygent - Maestro Bartosz Olejnik

Program powstał na kanwie największych hitów z 11 najbardziej popularnych filmów o przygodach super agenta.

PRODUCENTEM PROGRAMU JEST:

MORNINGSTAR MUSIC COMPANY