PUB 2024 / PRZEGLĄD UTWORÓW BIG - BEATOWYCH 03.02.2024

PUB 2024

PRZEGLĄD UTWORÓW BIG - BEATOWYCH 03.02.2024

Wystąpią:

- BEAT BACK - Kinoteatr "Zbyszek" godz. 19.00

PUB PARTY - Sala koncertowa "Pegaz" godz. 21.00

Wystąpią:

- WĘDROWNE GITARY

- PERFEKCYJNE PRZEBOJE

- ARTYŚCI SCENY POD REGAŁEM

- DOMANSKY SOLO

Już 3 lutego 2023 r. zapraszamy wszystkich na kolejną edycję PUB-u.

W kinoteatrze zagra dla Państwa zespół Beat Back stworzony przez wielkich pasjonatów The Beatles. W skład formacji wchodzą Hubert Gawroński (ex-Big Bit/Big Bit The Beatles Show, The Rookles), Jan Samołyk (S & B, Haja, Janek Samołyk), Maciej Samul (ex-Big Bit The Beatles Show, The Rookles) i Marek Gorzkowski (ex-Big Bit The Beatles Show, DNA Trans).

Członkowie zespołu (w różnych konfiguracjach) mieli szansę zaprezentować się przed publicznością w każdym wieku

i zagrali ponad tysiąc koncertów w Polsce i za granicą m.in.

w Japonii, Chinach, Finlandii, Węgrzech, Belgii, Słowacji i w Anglii (m.in. 3 występy

w legendarnym klubie The Cavern - miejscu narodzin The Beatles).

Zespół dysponuje zbieranym przez lata oryginalnym sprzętem (m.in. gitary Rickenbacker

i Epiphone, wzmacniacze Vox), dzięki któremu może odwzorować na scenie szlachetne brzmienie, doskonale znane

z płyt Wielkiej Czwórki.

Po koncercie w kinoteatrze, wszystkich posiadaczy karnetów-zapraszamy na PUB-PARTY, podczas którego zaprezentują się:

• WĘDROWNE GITARY

• PERFEKCYJNE PRZEBOJE

• ARTYŚCI SCENY POD REGAŁEM

• DOMANSKY SOLO

BEAT BACK

Beat Back to nowy zespół stworzony przez wielkich pasjonatów The Beatles.

W skład formacji wchodzą Hubert Gawroński (ex-Big Bit/Big Bit The Beatles Show, The Rookles), Jan Samołyk (S & B, Haja, Janek Samołyk), Maciej Samul (ex-Big Bit The Beatles Show, The Rookles) i Marek Gorzkowski (ex-Big Bit The Beatles Show, DNA Trans).

Beatlesowski repertuar wykonywany dotychczas przez członków zespołu obejrzało w sieci ponad 3 miliony widzów, a wokal Huberta (łudząco podobny do Johna Lennona!) doceniono nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jeden z występów Huberta udostępnił również oficjalny kanał The Beatles!

Członkowie zespołu (w różnych konfiguracjach) mieli szansę zaprezentować się przed publicznością w każdym wieku i zagrali ponad tysiąc koncertów w Polsce i za granicą m.in. w Japonii, Chinach, Finlandii, Węgrzech, Belgii, Słowacji i w Anglii (m.in. 3 występy w legendarnym klubie The Cavern - miejscu narodzin The Beatles).

Zespół dysponuje zbieranym przez lata oryginalnym sprzętem (m.in. gitary Rickenbacker i Epiphone, wzmacniacze Vox), dzięki któremu może odwzorować na scenie szlachetne brzmienie, doskonale znane z płyt Wielkiej Czwórki.

Najważniejsze jednak, że gdy Hubert, Janek i Maciek śpiewają w harmonii, można uwierzyć, że jest się na koncercie prawdziwych Beatlesów!

Podczas koncertu usłyszycie największe przeboje The Beatles m.in. „I Want To Hold Your Hand”, „She Loves You”, „All My Loving”, „Help!”, „Come Together”,„Something” i wiele innych, a każdy wykonany z niezwykłym szacunkiem do oryginału. W programie nie zabraknie również niezapomnianych hitów spopularyzowanych przez Czwórkę z Liverpoolu, takich jak „Twist And Shout”, „Please Mr. Postman” czy „Rock And Roll Music”.

Beat Back to gwarancja niezwykłej energii (100% na żywo), wiernego brzmienia i rewelacyjnego kontaktu z publicznością.

Możecie być pewni, że nie znajdziecie w Polsce bardziej autentycznego beatlesowskiego składu!

WĘDROWNE GITARY

Wędrowne Gitary to jedyna grupa istniejąca w Polsce, która zarówno popularyzuje utwory oraz brzmienie zespołu „Czerwone Gitary” z okresu, gdy skład zespołu tworzyli: Krzysztof Klenczon, Seweryn Krajewski, Bernard Dornowski, Jerzy Skrzypczyk oraz Jerzy Kossela jak również promuje własne kompozycje utrzymane „w klimacie Czerwonych Gitar”.

Zespół powstał 4 grudnia 2000 roku w Lubinie z inicjatywy Mirosława Suligi – kompozytora, gitarzysty, aranżera, producenta muzycznego jak i autora tekstów wszystkich utworów wzbogacających profil zespołu. Ideą przewodnią powstania zespołu było „ocalenie od zapomnienia” oraz popularyzowanie dorobku Czerwonych Gitar – legendy polskiej piosenki.

Zespół Wędrowne Gitary prowadzi aktywną działalność koncertową, a poprzez bogaty repertuar popularyzujący największe przeboje oraz oryginalne brzmienie utworów Czerwonych Gitar – dostarcza wielopokoleniowej publiczności wspaniałej zabawy oraz wielu muzycznych wrażeń

i niezapomnianych wzruszeń. W ocenie wielu podmiotów branży muzycznej oraz przyznanych wyróżnień – zespół jest najlepszą polską grupą wykonującą przeboje Czerwonych Gitar oraz własne kompozycje utrzymane w tej stylistyce..

PERFEKCYJNE PRZEBOJE

- największe przeboje zespołu PERFECT w wykonaniu znakomitych muzyków z charyzmatycznym wokalistą na czele!

"Nie płacz Ewka", "Kołysanka dla nieznajomej", "Ale w koło jest wesoło" - to tylko kilka spośród wielu niezapomnianych przebojów, które z pasją wykonujemy na naszych koncertach. A wszystko to dedykowane zespołowi Perfect za wkład w polską muzykę, emocje i to, że z tak dobrymi przebojami rodziliśmy się, dorastaliśmy i jesteśmy do dziś.

Znany między innymi z występów w finale The Voice of Poland Tomasz Trzeszczyński - swoim charyzmatycznym głosem przeniesie Was w czasy największej świetności polskiego rocka, a wszystko to w towarzystwie znakomitych muzyków czuwających nad najwyższą jakością muzyczną przedsięwzięcia.

Tomasz Trzeszczyński - wokal

Teodor Cyrulik - gitara

Michał Cielebąk - piano

Marek Skibicki - perkusja

ARTYŚCI SCENY POD REGAŁEM

Powstała w 2017 roku z inicjatywy Michała Hadasik: wrocławskiego pianisty, kompozytora, dyrektora artystycznego kilku międzynarodowych i ogólnopolskich Festiwali muzycznych, propagatora piosenki artystycznej w Polsce. Jest od zawsze miejsce spotkań młodych twórców i talentów, którzy uzewnętrzniają się na Scenie pod Regałem w ramach 5 gałęzi działań twórczych: Muzyki, Literatury, Teatru Tańca i Sztuki Użytkowej. Obecnie zrzesza ponad 20 członków stałych z pierwszego zespołu oraz kolejne kilkadziesiąt osób jako klub przyjaciół SpR. W ciągu 5 lat zorganizowaliśmy ponad 300 wydarzeń kulturalnych w Polsce i za granicą.

DOMANSKY SOLO

Sylwester Domański - piosenkarz, autor muzyki i tekstów, producent muzyczny, lider

i założyciel zespołu Fabryka, z którym wydał trzy płyty. Szczególną uwagę zwraca na przekaz piosenki, nie tylko na jej melodię, ostatnio wziął na warsztat pełne wrażliwości przeboje znanych i lubianych artystów od lat 60-tych dwudziestego wieku. Piosenki otrzymały nowoczesne aranżacje i spotykają się ze świetnym przyjęciem na koncertach. Są wśród nich utwory; Marka Grechuty, Kory i Maanamu, Stana Borysa, Krzysztofa Klenczona, Sławy Przybylskiej, Violetty Villas i innych.