UWAGA! KONCERT ODWOŁANY! Patrycjusz Gruszecki Trio

UWAGA! KONCERT ODWOŁANY!

Szanowni Państwo,
Ze względu na trudną sytuację epidemiczną i wzrost zakażeń w naszym regionie zmuszeni jesteśmy odwołać koncert jazzowy: Patrycjusza Gruszeckiego Trio.

Bilety należy zwrócić droga elektroniczną. Należy wysłać na adres biletyatdok [dot] pl wysłać mail zawierający:
– w tytule: Zwrot biletów, TYTUŁ i DATA WYDARZENIA,
– w treści: Imię i nazwisko / Numer rachunku bankowego, na który mają trafić pieniądze,
– załączniki: skany biletów i paragonu w formacie PDF lub wyraźne zdjęcie w formacie JPG.
Za wszelkie utrudnienia serdecznie Państwa przepraszamy.

Dzierżoniowski Ośrodek Kultury oraz DGN Klub Jazzowy Pegazz zapraszają na koncert jazzowy: Patrycjusz Gruszecki Trio.

Patrycjusz Gruszecki: trumpet, flugelhorn

Zbigniew Lewandowski: drums

Kajetan Galas: hammond organ

Patrycjusz Gruszecki - trębacz, kompozytor, aranżer, wokalista. Laureat wielu prestiżowych nagród , w tym zwyciężca plebiscytu 2017 JazzPRESS i RadioJAZZ.FM w kategoriach: "jazzowa płyta roku" oraz „polski jazzowy wykonawca roku”. Ciągła współpraca z artystami jak Ray Willson, Ania Wyszkoni, Bibobit, Plac Zabaw. Założyciel i lider zespołu „Patrycjusz Gruszecki Trio”, w składzie: Zbigniew Lewandowski (perkusja) oraz Kajetan Galasem (organy Hammonda). Twórca i lider zespołu "Patrycjusz Gruszecki Septet” i projektu "Tribute to Zbigniew Wodecki”.

Zespół, w skład którego wchodzą wybitni muzycy polskiej sceny jazzowej: pianista, kompozytor, aranżer, jeden z zaledwie kilku polskich przedstawicieli organów Hammonda - Kajetan Galas, perkusista, określany przez muzyków młodego pokolenia mianem "Polskiego Arta Blakey" - Zbigniew Lewandowski oraz trębacz - Patrycjusz Gruszecki, to doskonały przykład połączenia wieloletniego estradowego doświadczenia ze świeżym spojrzeniem na muzykę jazzową.

"Patrycjusz Gruszecki Trio" prezentuje materiał z płyty "Something About" zawierającej dwanaście kompozycji lidera.

Recenzje:

"I miałem szczery problem żeby wybrać dla Państwa jeden utwór dlatego ze wszystkich dwanaście jest znakomitych..."

"Co za fantastyczny album - Something About, ja bym chciał żeby ta płyta zawędrowała pod strzechy, żeby Pan Patrycjusz przyglądał się nam z okładek wielu pism..."

Marcin Kydryński, Polskie Radio Program 3

"Gruszecki, Galas i Lewandowski - grając wyłącznie kompozycje lidera - stanowią team zwarty jak pięść Bruce'a Lee, uderzając niespecjalnie mocno, za to z gracją i idealnie w punkt. Co za słodki nokaut !".

"Something About jest kolejnym dowodem na to, że są miejsca, gdzie muzyka rodzi sie po prostu lepsza niż gdziekolwiek indziej"

Adam Domagała, zdzezemlzej.blogspot.com

29.10.2020 godz. 19.00 sala koncertowa DOK Bilety: 30 zł przedsprzedaż, 45 zł w dniu koncertu do nabycia w kasie biletowej DOK ul. Świdnicka 23, I piętro, Poniedziałek - czwartek w godz. 10:00 - 17:30 piątek w godz. 8:00 -15:30 oraz na www.dok.pl

ZAPRASZAMY.