23. JARMARK PSZCZELARSKI MIODOBRANIE

23. Jarmark Pszczelarski MIODOBRANIE

24 - 25.08.2024

Dzierżoniów-Wał Szwedzki

W dniach 24 - 25.08.2024 Dzierżoniów po raz kolejny stanie się dolnośląską stolicą miodu. Jarmark Pszczelarski tradycyjnie zagości w Dzierżoniowie, tym razem w nowym miejscu, na Wale Szwedzkim.

W czasie Miodobrania będzie można posmakować i kupić miody naturalne oraz pitne o różnych smakach, a także nabyć akcesoria pszczelarskie takie jak: świece woskowe lub kosmetyki, które powstały na bazie miodu. Zapraszamy do degustacji złotego daru pszczół w różnych postaciach. Podczas święta miodu będzie także okazja do zgłębienia oferty rękodzielników różnych dziedzin, a wszystko to zostanie okraszone dobrą zabawą podczas występów artystycznych wyjątkowych zespołów. Na dzieci będą czekały darmowe warsztaty pszczelarskie, gdzie zobaczą one profesjonalny sprzęt pszczelarski i dowiedzą się jak nektar staje się miodem. Zajęcia mają na celu zainteresowanie dzieci światem pszczół i ich jakże ważną rolą w ekosystemie.

Chętnych do wzięcia udziału wystawców prosimy o przesłanie karty zgłoszenia do dnia 16.08.2024 r., na adres: Dzierżoniowski Ośrodek Kultury, ul. Świdnicka 23, 58-200 Dzierżoniów lub na e-mail: miodobranieatdok [dot] pl

mapa

KARTA ZGŁOSZENIA WYSTAWCY (pobierz)

REGULAMIN (pobierz)